Ocet z kwiatów żmijowca 250 ml

Ocet z kwiatów żmijowca 250 ml

  • Cena netto: 35,00 zł 35,00 zł
  • szt.

Ocet z kwiatów żmijowca

Nasz Ocet z Kwiatów Żmijowca przechodzi przez naturalny proces powolnej fermentacji, dzięki czemu zachowuje wszystkie korzystne właściwości zdrowotne, które są charakterystyczne dla żywych octów. Ponadto, kwiaty żmijowca są znane ze swoich właściwości leczniczych, które dodatkowo wzbogacają nasz produkt.

Troszczymy się o czystość naszych wyrobów, dlatego nasz ocet zachowuje swoją naturalną postać, nie jest filtrowany ani pasteryzowany, a także jest wolny od sztucznych barwników i innych substancji chemicznych, co podkreśla jego oryginalność.

Kwiaty żmijowca, które używamy w produkcji octu, pochodzą z ekologicznych terenów nadbużańskiego Podlasia, gdzie przyroda jest nieskazitelna.

Żywe octy słyną z korzystnych właściwości zdrowotnych, takich jak poprawa trawienia, utrzymanie równowagi mikroflory jelitowej i ogólna poprawa stanu zdrowia organizmu.

Kwiaty żmijowca posiadają potencjał zdrowotny, który może wspierać zdrowie organizmu w różnych aspektach.

 

Dawkowanie: nie zapominajmy, że to kwas. Rekomendowana dawka to 1-2 łyżki dziennie. Tę ilość należy rozcieńczyć w szklance wody. Nasze octy to czyste naturalne zdrowie.

Produkty użyte do fermentacji octu: kwiaty żmijowca, woda, cukier.

Foto i opis : Pasieka Podlaska Tradycja