O firmie

Sklep Zakamarek położony jest na terenie gospodarstwa sadowniczego w Klimczycach na skraju województw podlaskiego, mazowieckiego oraz lubelskiego. Od setek lat jest to teren wzajemnego przenikania się wielu kultur, tradycji i różnorodnych produktów, tworzonych z pasją i szacunkiem dla naszego dziedzictwa. Wszystkie produkty dostępne w ofercie naszego sklepu powstają lokalnie, na niewielką skalę, według tradycyjnych receptur. Naszych producentów znamy osobiście i z największą uwagą testujemy każdą nową pozycję w naszym asortymencie.

Szczególnie polecamy:
- wędliny i sery od Państwa Putkowskich z Rotek ("Dażynka")
- miody od Państwa Semeniuków z Wasilkowa ("Łakocie Natury"), Państwa Kunickich ze Skrzerzewa i Pani Jakimiuk z Podrzeczan
- sękacze i mrowiska od Państwa Waraksów z Milejczyc ("Junakor")
- zioła i przyprawy od Pana Mirosława Angielczyka z Korycin ("Dary Natury")
- grzyby suszone i marynowane od Państwa Godoniuków z Siemiatycz
- nierafinowane oleje jadalne od Pani Zubryckiej-Sobolewskiej z Wasilkowa ("Olejowy raj")
- kosmetyki naturalne (masła, mydła, peelingi i wiele innych) od Państwa Kudaszewiczów z Białegostoku ("Mydlarnia Cztery Szpaki").

Zapraszamy Państwa do sklepu stacjonarnego w Klimczycach. W "Zakamarku" można spróbować wszystkich sezonowych soków, napić się kawy i zjeść kawałek znakomitego ciasta, odpocząć i zobaczyć jak wygląda praca w naszym gospodarstwie.