Ocet z kwiatów akacji 250 ml

Ocet z kwiatów akacji 250 ml

  • Cena netto: 35,00 zł 35,00 zł
  • szt.

Ocet z kwiatów akacji

Nasz Ocet z Kwiatów Akacji jest wynikiem naturalnego procesu wolnej fermentacji, co pozwala na zachowanie wszystkich korzystnych właściwości zdrowotnych, charakterystycznych dla żywych octów. Dodatkowo, warto podkreślić, że kwiaty akacji, używane do produkcji octu, również posiadają swoje zdrowotne właściwości, co jeszcze bardziej wzbogaca nasz produkt.

Priorytetem dla nas jest utrzymanie jakości naszych wyrobów, dlatego nasz ocet nie jest filtrowany ani pasteryzowany, co pozwala mu zachować swoją autentyczność. Nie zawiera także sztucznych barwników ani innych substancji chemicznych, co podkreśla jego naturalność.

Kwiaty akacji, stanowiące źródło składników naszego octu, pochodzą z ekologicznych terenów nadbużańskiego Podlasia, gdzie natura jest w pełnej harmonii i czystości.

Ocet z Kwiatów Akacji ma także korzystny wpływ na zdrowie, charakterystyczny dla żywych octów, takie jak poprawa trawienia, utrzymanie równowagi mikroflory jelitowej i ogólna poprawa kondycji organizmu.

Dawkowanie: nie zapominajmy, że to kwas. Rekomendowana dawka to 1-2 łyżki dziennie. Tę ilość należy rozcieńczyć w szklance wody. Nasze octy to czyste naturalne zdrowie.

Produkty użyte do fermentacji octu: kwiaty akacji, woda, cukier.

Objętość netto: 250 ml

Foto i opis: Pasieka Podlaska Tradycja