Miód z kawą - miód 400 g

  • Cena netto: 27,62 zł 29,00 zł
  • szt.

Miód z kawą

Doskonałej jakości miód produkowany przez nasze pszczoły w czystych ekologicznie nadbużańskich terenach wschodniego Podlasia.

Miód z kawą to połączenie doskonałe dla wszystkich miłośników małej czarnej. Słodycz miodu łączy się z kawowym smakiem idealnie się uzupełniając. Wspaniały duet, który doda ci energii na cały dzień. Łyżeczka miodu z kawą to dawka serotoniny i przyjemności, która smakuje jak cud-miód.

Właściwości:

  • dzięki kofeinie zawartej w kawie poprawia koncentrację, podnosi ciśnienie i pobudza
  • poprawia metabolizm i odporność
  • doskonały do ciast i deserów

Składniki: miód nektarowy wielokwiatowy 98%, kawa liofilizowana 2%

Wszystkie owoce i przyprawy dodawane do naszych miodów poddawane są procesowi liofilizacji - przeprowadzana jest w niskociśnieniowych komorach w temperaturze -50°C, powoduje, że owoce i przyprawy pozbawiane są 99% wody, zachowując przez blisko 25 lat wszystkie swoje właściwości. Jest to proces w pełni ekologiczny, bez dodatków chemii i rozpuszczalników organicznych.

Miód kremowany ma wyjątkową konsystencję - nie posiada w sobie wyczuwalnych kryształków, jest puszysty i ma perłowy połysk. Poddany kremowaniu miód jest idealny do rozsmarowywania na pieczywie. Choć wygląda nieco inaczej niż typowy produkt, zachowuje właściwości odżywcze, lecznicze i prozdrowotne.

Masa netto: 400 g

Tylko naturalny miód ulega krystalizacji!

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Miód utrzymuje swoje właściwości do temperatury 40°C.

Foto i opis: Pasieka Podlaska Tradycja